Godot Gelmeyecek

Godot Gelmeyecek, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo fırsatı ile sadece kitapjoy.com'da. Hayatını kaçırıyorsun, hayallerin çöküyor ama sen yine Godot'yu bekliyorsun.

Responsive image
YAZAR
Nazmi Şentürk
DOSYA BOYUTU
9,20 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052965207

PDF formatında Godot Gelmeyecek. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Godot Gelmeyecek kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)  Saçma bir umutla Godot’yu bekliyorsun. Kim olduğunu, ne olduğunu bilmediğin bir şeyi bekliyorsun. Bir eylemsizlik çukurundasın.Hiçbir şeyi değiştirmeden, balık hafızanla bekliyorsun. Beklemenin sıkıntılarından sıkılmıyorsun. Bir köpek sadakatiyle bekliyorsun.Beklemenin dışında bir hayat kurmak için eyleme geçmiyorsun. Ömrün beklemekle, ertelemekle geçiyor.Mevsimler değişiyor ama senin sinir bozucu bekleyişin devam ediyor. Bir yere gidebilecekken gitmiyorsun. Sadece tüketiyorsun, sabrediyorsun ve her şeyin düzelmesini bekliyorsun.Hayatını kaçırıyorsun, hayallerin çöküyor ama sen yineGodot’yu bekliyorsun.Godot gelmeyecek!Godot seni eylemsizlikten kurtarmak için gelmiyor.Godot’yu beklemekten vazgeçmediğin için gelmiyor.Godot sensin! Kendini bekliyorsun.   


Bu çocuk da kim böyle? Godot nerede? Niye gelmiyor, niye gelmez, niye gelmeyecek? Gelmeyecek mi? Didi, Gogo! Zalim efendi Pozzo ile ezik hizmetçi Lucky de nereden çıktılar?