Hanfendi Bi Bakar Mısınız?

Murat Tavlı. Hayatıma giren insanlar mı yanlıştı, yoksa zamanlar mı hiç bilemedim. Fakat âşık olmaktan, sevmekten hiç vazgeçmedim. Talihsizdim, hayatımdaki kadın için odun olmaktan bir adım öteye...

Responsive image
YAZAR
Murat Tavlı
DOSYA BOYUTU
10,80 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053113225

Hanfendi Bi Bakar Mısınız? harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Murat Tavlı. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Murat Tavlı'den Hanfendi Bi Bakar Mısınız? kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Hayatıma giren insanlar mı yanlıştı, yoksa zamanlar mı hiç bilemedim. Fakat âşık olmaktan, sevmekten hiç vazgeçmedim. Talihsizdim, hayatımdaki kadın için odun olmaktan bir adım öteye geçemedim. Çözeceğim ulan bu kadınların olayını dedim. Araştırdım, gözlemledim, sayfalara döktüm. İnsanlık için kadın erkek ilişkilerini inceledim. Sonra anladım ki:Kadın erkek ilişkilerinde mizah var!!! Ben zaten garıma çiçek alıyom. – Kahveci HüseyinNeyse sen meşgulsün galiba :S – EcemKanka arkadaşını da bana ayarlasana. – Sülük HüseyinKadının ruhundan da anlarım domatesten de. – Manav RecepUff bu geri zekâlı da bana mı yazıyor ne? – BusesuHerif gibi boyu bosu devrilsin inşallah. – Hayriye TeyzeWhatsapp’tan mı konuşsak acaba? – BerkecanBizim öküz ne anlar kadın ruhundan? – Nermin Abla İşte yazdım buradayım, ben bu işte yalnızım... -Murat Tavlı- (Tanıtım Bülteninden)   


Murat Tavlı. Hayatıma giren insanlar mı yanlıştı, yoksa zamanlar mı hiç bilemedim. Fakat âşık olmaktan, sevmekten hiç vazgeçmedim.