Masiva

Tasavvufi-Tasavvuf Terimi Olarak Masiva: Allah dışındaki diğer tüm varlıklar. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Terimi Olarak Masiva: 1- Allah'ın dışındaki her şey; bütün varlıklar.

Responsive image
YAZAR
Hayati Koca
DOSYA BOYUTU
2,58 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059374293

Masiva harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Hayati Koca. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Hayati Koca'den Masiva kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Şiir,benim içinuzak bir ihtimaldi;yeryüzünde söylenmedik bir söz kalmadığına inanıyordum,gökyüzünü görene kadar.Bir yerde aşka ait yürek için,gittiği her yer aynı,buna İstanbul da dahil Mâsivâ!İstanbul ki aşkın en yerli hâli,insan için huzurdur sadece hayali.Sultanahmet‟te ilk taşı atacakla aynı safta olmanın düşüncesi,Sinan‟ın aşkı taşa yazma ya da aşkla taş yontma bilmecesi.Bir şehrin hikâyesi aşkı kadar yücedir,tarihin insana, insanın aşka devridir.Öğretin İstanbul kadar derin,silüetin yedi tepeden de belirgin Mâsivâ!Burada da bütün gözler aşka düşecek gibi,aşka adanmış şehir, seni yeniden çizecek gibi.(Tanıtım Bülteninden) 


Adres : Şeyh Sadrettin Mah. Ferit Paşa Cad. No: 74/B Meram/KONYA (Hıslı Tren Garı karşısı). Tel : 0505 646 93 22. Mail : bilgi@masiva.com.tr. © 2019 - Masiva Spor | WordPress Theme: StoreVilla.