Son Gemi-Antoloji 2

Son Gemi-Antoloji 2 Anotolojide öyküleri olan yazarlar;1Alper Kaya / Kör FalcıAyfer Karakaş / Sessiz HesaplaşmaAyşegül Kaya / GidişAyşegül Kocabıçak / Hak Veren.

Responsive image
YAZAR
Kolektif
DOSYA BOYUTU
5,85 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786058199613

Son Gemi-Antoloji 2 harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Kolektif. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Kolektif'den Son Gemi-Antoloji 2 kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)Anotolojide öyküleri olan yazarlar; 1Alper Kaya / Kör FalcıAyfer Karakaş / Sessiz HesaplaşmaAyşegül Kaya / GidişAyşegül Kocabıçak / Hak Veren AşıkDeniz Dengiz Şimşek / F HezeyanıEmine Bayındır / Endişeli TüylerEser Erdost / TeklifFatih Ayan / Baş AğrısıFulya Bayraktar / ÇıkmayacaktımHaluk Ecevit / Mehmet’e MektupHandan Gökçek / Boş SayfaHatice Dökmen / Bekleyişİsa Balcı / Hava Çok SoğukJale Sancak / Yağmur Bir Türlü Yağmıyor GülperiJosef Kılçıksız / Hayatımın Karşı KıyılarıMehmet Şen / Dağ YürüdüğündeMustafa Kömür / Sağa Dayalı İrasyonel ÖyküMünire Çalışkan Tuğ / Senin İçin Sözcükler BiriktirdimMünire Özgencan / OyunbozanNilgün Pamuk / ÇentiklerÖzgür Çırak / Öksürmek YasakPolat Özlüoğlu / N’olmuşTahsin Çember / Sarı     


Son Gemi Antoloji 2. Fiyat. : 14,81 TL.